sep 042015
 

Blushwood (Hylandia dockrillii)

Nádejný liek proti rakovine.

blushwoodHylandia je botanický rod rastlín z rodiny Euphorbiaceae ktorého jediným známym zástupcom je takzvaný Blushwood lat. Hylandia dockrillii.

Prirodzene sa vyskytuje len na malom území v austrálskom Queenslande no od roku 2014 sa stal známym na celom svete.

Stalo sa tak vďaka látke EBC-46 získanej z Hylandie, ktorá podľa klinických testov na zvieratách ničí až 70% určitých typov rakoviny (hlava, krk, črevá).

Úžasná je rýchlosť s akou boli zmeny na nádoroch zaznamenané.

V predklinických testoch sme vstrekli EBC-46 do modelových melanómov a už po piatich minútach sme pozorovali zružovenie na nádoroch pripomínajúce tvorenie modrín.

Zhruba za 24 hodín nádor sčernel a o niekoľko dní neskôr sa na ňom vytvorila akási chrasta.

Zhruba po 10 dňoch od vstreknutia EBC-46 do nádoru chrasta odpadla a pod ňou ostala čistá koža bez nádoru.

Tieto slová Dr. Glena Boylea, vedúceho tohto experimentu z inštitútu QIMR Berghofer Medical Research Institute.

Spoločnsť EcoBiotics, ktorá účinky Hylandie objavila a ktorá skúma jej možné využitie pri konvečnej liečbe rakoviny už získala aj povolenie na prvé kolo klinických testov na ľuďoch.

Podľa samotného Dr. Boylea však nemožno pokladať EBC-46 za univerzálny liek na rakovinu ako takú, keďže zatiaľ sa nepreukázal jej účinok pri rozsiahlych metastázach.

Blushwood a jeho účinky sú však nádejou pre mnoho chorých ľudí a ich blízkych.

KeďHylandia Blushwood som si o Hylandii preštudoval množstvo dostupných informácii a oboznámil som sa s výsledkami zmieňovanej štúdie, dozvedel som sa zaujímavú informáciu ktorá sa takmer nikde nespomína.

EBC-46 použité pri klinických testoch bolo extrahované z ďalšej rastliny s latinským názvom Fontainea picrosperma, ktorá je podľa wikipedie tiež členom botanickej rodiny Euphorbiaceae.

Keďže si uvedomujem možný prínos takéhoto účinného prírodného liečiva aj pre našich zákazníkov, budem pozorne sledovať ďalšie výsledky klinických testov s EBC-46.

Pokiaľ sa Hylandia alebo Fontainea picrosperma nezačnú voľne predávať, odporúčam Vám aktuálne najviac odporúčané prírodné liečivá proti rakovine v našej ponuke.

  5 komentárov na “Hylandia dockrillii – Blushwood”

  1. from lat. manus – “hand” and scribo – “I write”) [1]

  2. Dobrý deň dá sa niekde kúpiť čaj?

  3. Dobrý den kde sa dá zohnať caj.?alebo semená dakujem

  4. Dobrý den. Kde môžem kúpiť čaj dakujem

  5. Kde zoženiem semená?

 Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.